HOMELIFT

 • dış mekan homelift
 • ev tipi asansor
 • ev asansorleri
 • ev-asansoru
 • Homelift
 • homelift ev asansörü
 • kabinli ev asansörü

Homelift % 100 TÜRK MALIDIR

Genel Bakış

Yüksek düzeydeki tasarımı ile aile ortamına fonksiyonellik ve zarafet katar. Yumuşak renkler, yuvarlak şekiller, DMP sessiz hidrolik ünite ile optimum kalkış ve duruş konforu, Hydrolift yedinci nesil ev tipi asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Homelift yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Tüm yüzeyler paslanmaya maruz kalmaması için polyester boya ile yapılmıştır. Yüksek hassasiyetli yapımı ve güzel sunumu, projenizin mükemmelliğini tamamlar.

Homelift (ISO, CE sertifikalı) yeni getirilen Avrupa Direktifleri TS EN 8141’e sahiptir. Ip68 bobinli kapı kilitleri, Solid State motor sürücü ve yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir.

Homelift, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Sadelik ve kaliteden esinlenerek sağlam, fonksiyonel, kolay kullanımı birleştirmektedir. Farklı boyutlarda Panoromik cam kabin ölçüleri, ışın perdeleri, ara durak ilavesi, uzaktan kumanda, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları, kabin içi katlanır koltuk, üç farklı lisan seslendirmesi ve Devas tarafından geliştirilen Comstick ile seçim yapabileceğiniz pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Kendinden destekli konstrüksiyon hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panelleri ile hızlı ve kolay kurulumu ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

21 yıllık tecrübemizle kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, kaliteli ve güvenilir olarak ürettiğimiz ürünler dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Gelişmiş ergonomik tasarımı ile kullanımı rahat ve güvenli bir hale getirmektedir. Devas tarafından geliştirilen kolay kullanılabilen yazılım ve donanım ile kullanıcının, makinenin tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlar.

 • Esnek Tasarım Kabiliyeti
 • Kolay kurulum
 • Panoramik kabin
 • Farklı renk seçenekleri
 • Seçilebilir anons sistemleri
 • Güvenli sonsuz vida teknolojisi çift hız devas hidrolik ünite

Vibrasyon emici komponentleri, geliştirilmiş kovan sistemi ile konforlu olan seyahati düşük bakım maliyetiyle sağlıyoruz. Hidrolik tahrikli, istendiğinde minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz vidalı pompalar ile
yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilmektedir.
Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.
Devas olarak ürettiğimiz ürünler TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Üretimini yaptığımız engelli platformları çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörler dir. Biz ürünlerimizi sadece bir platform olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak üretiyoruz.
Outdoor konseptinde en iyi dış mekan çözümünü sunmak için anti korozyona karşı korumalı, IP68 kilit sistemi ile donatılmış, -25 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına dayanıklı, güvenli sonsuz vida teknolojisi, kendinden destekli konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak imal edilmiştir.

Özellik Açıklama
Tahrik Tipi Hidrolik Blain Çift Hız (Almanya)
Kapasite 400 kg / 500 kg
Durak Sayısı (Max) 5 Durak
Hız 0,15 m/s
Kuyu Çukuru Kuyu çukuru gerekmez.
Kapı ölçüsü İsteğe bağlı özel ölçü
Kapı tipi Manuel veya Otomatik
Kabin iç ölçü 750*750 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü
Dış ölçü 1000*1200 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü
İç kumanda Totman
Dış kumanda Kollektif
Acil kurtarma Ups / Battery
Kontrol Voltajı 24V
Motor 2.2kW / 2.9kW
Enerji 1-phase 110 – 230V 50-60 Hz
3-phase 230 – 400V 50-60 Hz
 • 35.735.1201, 35.735.1202, 35.735.1203, 35.735.1204 ürünlerimiz yatay platformlarda tüm pozları karşılamaktadır.

Ziyaretcilerimiz homelift haricinde bu ürünleri de inceledi.

EV ASANSÖRÜ
MERDİVEN ASANSÖRÜ
VİLLA ASANSÖRÜ