Villa Asansörü

  • villa asansörü
  • ev tipi villa asansörü
  • ev asansörü
  • müstakil ev asansörü
  • ev içi asansör

Sevdiklerinizle yıllarca keyif alacağınız ev elektriği ile çalışan ev tipi villa asansörleri yüksek düzeydeki tasarımı ile aile ortamına fonksiyonellik ve zarafet katar. Farklı pastel renkler, yuvarlak veya radüslü konsrüksiyon yapısı optimum kalkış ve duruş konforu ile Hydrolift yedinci nesil kuyusuz  Devas Villa asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Kuyusuz ve hidrolik ve drumm motorlu Devas villa asansörleri yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Tüm yüzeyler paslanmaya maruz kalmaması için polyester boya ile yapılmıştır. Yüksek hassasiyetli yapımı ve güzel sunumu, projelerinizin mükemmelliğini tamamlar.

Devas villa asansörü (ISO, CE sertifikalı) yeni getirilen Avrupa Direktifleri TS EN 8141’e sahiptir. Ip67 bobinli elektronik kapı kilitleri, motor sürücü ve yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir. Kabin içerisindeki emniyetinizi karşılaması için oval ışın perdesi ile donatılmıştır.

Villa asansörleri, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Sadelik ve kaliteden esinlenerek sağlam, fonksiyonel, kolay kullanımı birleştirmektedir. Farklı boyutlarda panoromik görünümü farklı kabin ölçüleri, ışın perdeleri, durak ilaveleri, uzaktan kumanda, çeşitli renkler, paslanmaz çelik kaplamalar, spot ışıkları, kabin içi katlanır koltuk, üç farklı seslendirmesi seçim yapabileceğiniz pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Kendinden destekli konstrüksiyon hazır şaftlı veya şaftsız yapısı modern mimariye uygun cam akrilik şeffaf cam yada sandwich panelleri ile villa asansörü hızlı ve kolay kurulumu ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

Çeyrek asırlık tecrübemizle kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, ev elektriği ile çalışan güvenli, kaliteli ve konforlu iç ve dış mekan villa asansörleri dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Akrilik kırılmaz cam kaplamaları ile ferah bir görünüm kazandırır. Kare, dikdörtgen veya oval yuvarlak yapısı ile her türlü mimariye zenginlik katar.

Villa Asansörü % 100 TÜRK MALIDIR

Özellik Açıklama
Tahrik Tipi Hidrolik Blain Çift Hız (Almanya)
Kapasite 400 kg / 500 kg
Durak Sayısı (Max) 5 Durak
Hız 0,15 m/s
Kuyu Çukuru Kuyu çukuru gerekmez.
Kapı ölçüsü İsteğe bağlı özel ölçü
Kapı tipi Manuel veya Otomatik
Kabin iç ölçü 750*750 mm (W x D) özel ölçü
Dış ölçü 1000*1200 mm (W x D) özel ölçü
İç kumanda Totman
Dış kumanda Kollektif
Acil kurtarma Ups / Battery
Kontrol Voltajı 24V
Motor 2.2kW / 2.9kW
Enerji 1-phase 110 – 230V 50-60 Hz
3-phase 230 – 400V 50-60 Hz
  • 35.735.1201, 35.735.1202, 35.735.1203, 35.735.1204 ürünlerimiz yatay platformlarda tüm pozları karşılamaktadır.

Kabinli ev veya villa asansörü zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.Outdoor konseptinde en iyi dış mekan villa asansörü çözümü sunmak için IP67 kilit sistemi ile donatılmış, -25 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına dayanıklı, güvenli,  kendinden destekli hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak imal edilmiştir. Ev elektriği ile çalışan Devas villa asansörü örnek uygulamaları için bizi Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Size en uygun dış mekan villa asansörü fiyatı için sitemiz üzerinden online müşteri danışmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Villa Asansörü ile Çağdaş bir yaşam tarzı

Villa Asansörü ile özgürlük Elinizde