Merdiven Asansörü

  • merdiven asansörü
  • engelli merdiven asansörü ölçüleri
  • devas koltuk asansörü
  • yaslı merdiven asansörü
  • döner merdiven asansörü
  • engelli merdiven asansörü ölçü
  • koltuk asansörü fiyat
  • engelli merdiven asansörü fiyati
  • dış mekan engelli merdiven asansörü

Dönüşlü Merdivenler için Koltuk Asansörü

Özellik Açıklama
Taşıma Kapasitesi 115~200 Kg
Hareket Hızı 0,15m/sn
Oturma Genişliği 460 mm
Max Çıkış Açısı -70˚den +70˚ arası meyiller
Koltuk Rengi Suni Deri Kırmızı, Bej, Kahve
Ray Rengi Krem, Kahve, Gri
Seyehat Mesafesi Max. 28 m
Çalışma Sistemi Akülü 24 V Motor
Elektrik Bağlantısı 1-phase 230V 50 Hz/ 1 A
Uygulama alanları Dış Mekan / İç mekan

Koltuklu merdiven asansörü özel üretimdir, yüksek kalitede ve hatasız üretilmiştir. Bizde buradan yola çıkarak koltuğunuzun istikrarlı, güvenli ve emniyetli olduğu garantisi veriyoruz.

Merdivenler için olan koltuk asansörü düz, kavisli, spiral gibi birçok merdiven şekline uyum sağlar.

Koltuk çalışır durumdayken bile diğer insanlar için merdiven kullanımı kolaylığı sağlar. Ayrıca merdivenlerin girişlerine ve çıkışlarına ilave alanlar ekleyerek koltuk döndürülerek bu alanlarda park etmesi sağlanabilir. Böylece koltuk,  merdivendeki diğer hareketleri engellemez. Merdivende bir park alanı uygulamak mümkün değilse, dikey bir durak söz konusu olabilir. Yerinden çıkarılabilen bir joystick kumandasının olması koltuğun sizden başkası tarafından kullanılmasını engeller.

Koltuk ve ayaklık sakin ve rahat bir pozisyonda seyahat edilmesini sağlar. Koltuk ve ray içinde farklı renk ve döşeme seçenekleri var.

Joystick kumanda hem kontrol ünitesi hem de bir anahtar gibi çalışır, ufak bir dokunuşla merdiven de istenilen yöne iniş yada çıkış hareketi sağlar.

Farklı kullanıcılar için kol dayama yerindeki joystick 3 farklı tipte gelir. Tercih edilecek ergonomik joystick kolu yumuşak bir kullanım sağlar. Bu joystick opsiyonel olarak koltuğun dışarıdan hareket ettirmemizi de sağlar.  Ayrıca koltukta oturan birisini başka bir kullanıcı vasıtası ile aşağı yukarı göndermemizi sağlar.

3 tür joystick kontrol ile sandalyenin kontrolü sağlanır. Küçük, büyük  ve düğme tipleri  ile kontrollerin her biri bireysel ihtiyaca göre belirlenir .

Koltuklu merdiven asansörü yolculuk esnasında otomatik olarak kendi etrafında dönebilir. Bu marifetli sistem bizim patentli sistemimiz olup koltuk asansörünü merdiven kenarına yakın monte etmemizi sağlar. Ayrıca bu sistem sayesinde koltuk  varış noktasına geldiğinde dönerek merdivenden uzaklaşır ve kullanıcıyı güvenli alanda bırakır.