1996 yılında Kayseri’de kurulan DEVAS Engelli ve Ev Asansörleri, 15.900 m² alanda kurulu fabrikası ile tecrübesini ve modernliğini ürünlerine yansıtmaktadır. Devas, geniş ürün yelpazesi ve birçok ülkeye yaptığı ihracat sayesinde dünyanın önde gelen engelli asansörü üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Devas, dünya standartlarında üretim tesisleri ve CE sertifikalı ürünleri ile, her türlü engelli bireyin ihtiyaçlarına cevap verebilen, farklı özelliklere sahip engelli asansörlerini ve engelli platformlarını üretebilen, montajını yapan, servis hizmeti sağlayan ve modernize eden bir firma haline gelmiştir. Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Ürettiği asansörlerde konfor, verimlilik ve güvenliği ön planda tutarak titizlikle testlerini gerçekleştirir. Ürünlerimizde kullanıldığımız mekanik ve mikroişlemci parçalarını kendimiz üretir ve sürekli iyileştiririz.

Türkiye’nin en büyük engelli asansör sistemleri ve platform tipi asansör üreticisi.

Devas deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterileri için en kullanışlı ev asansörü ve engelli platform sistemleri üreticisi olma vizyonuyla hareket eder. Gelecekte de yenilikçi olmaya, kullanıcı dostu platform çözümleri geliştirmeye ve bunları dünya pazarına sunmaya devam edecektir.

Projeniz ne kadar büyük veya karmaşık olursa olsun, bizimle çalışmaya başladığınızda ne kadar özel ve öncelikli olduğunuzu hissedeceksiniz. Tıpkı 26 yıldır birçok memnun müşterimizde olduğu gibi.

Ev tipi asansör sistemleri.

Ev ve engelli asansörü sektöründe lider olma hedefiyle hareket eden Devas, güncel teknolojiyi kullanan, ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayan ürünleri üreten, bilinir ve güvenilir markaya sahip, uygun fiyatlı ürünleri ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayan sektöründe Türkiye’deki değişimin öncüsü ve örnek alınan firması olmuştur.

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi. Ev tipi asansör ve engelli asansör sistemleri sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, gelişen rekabette teknolojiyi kullanan, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüsü olmuştur.

Bize Ulaşın

    Engelli Asansör Sistemleri Çözüm Ortaklarımız.