Havuz Asansörü

  • pool lift
  • havuz asansörü
  • havuz lifti

Havuz asansörü aqualift

Aqualift havuz asansörlerinde kullanılan malzemenin tamamı paslanmaz ve kestamid (Cast polyamıd) türü plastik üründür. Bu nedenle sudan hiçbir şekilde etkilenmez, uzun süreler boyunca su içerisinde kalabilir. Sağlığı tehdit etmeyen malzemeler kullanıldığından hijyeniktir, temizlenme ihtiyacı duymaz. Örnek havuz lifti uygulamalarımızı incelemek için  bizleri Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Aqualift Havuz Lifti

Engelli insanlar için yarı portatif koltuk. Zemine sabitlenmesi için ankraj gereklidir. 24V şarj edilebilir pili sayesinde her zaman kullanıma hazır ve tek şarj 30 kez kullanım için yeterlidir. Su geçirmez uzaktan kumanda. Kolçak ve ayak dayama bölümleri korozyona dayanıklı malzemeden imal edilmiştir. 136 kg. taşıma kapasitesi ve 359º hareket kabiliyeti ile havuza girmek için en pratik çözümdür.

Havuz Asansör Sistemleri

Villalarınız havuzları, site havuzları, özel yüzme salonları, iskelelerde kullanılan engelli havuz asansörleri akülü sistem ve su basınçlı sistem olarak ikiye ayrılmaktadır. Akülü ve su basınçlı havuz liftleri engelli vatandaşları havuza güvenli bir şeklide indirir ve çıkarır tekerlekleri sayesinde havuzun her köşesinden havuza girebilir ve çıkabilirsiniz. Su basınçlı sistemler havuzun en müsait yerine yere montajlanır, şehir şebekesi ile çalışır ve kullanılmadığında yerinden sökülüp kaldırılabilir. Sizin havuzunuz için hangi model daha uygun, arayın birlikte karar verelim.

Özellik Açıklama
Modeli Aqualift Havuz Lifti
Taşıma Kapasitesi 150 kg taşıma kapasitesi
Yapı malzemesi Tamamı paslanmaz çelik konstrüksiyon
Emniyet Acil stop butonu – Emniyet kemeri- Ayarlanabilir ayak dayama – Su geçirmez el kumandası
Çalışma Sistemi Makaslı
Elektrik Bağlantısı 24Vdc akülü sistem ve su basınçlı sistem olarak ikiye ayrılmaktadır
Uygulama alanları İç mekan havuzlar Dış mekan havuzlarda Villa havuzları, site havuzları, özel yüzme salonları, iskelelerde kullanılan engelli havuz asansörleri kullanılabilir.

Yaşlı, kilo problemi ve hareket kısıtlaması olan, engelli veya engelsiz herkesin; havuz, kaplıca, otel ve benzeri tesislerde havuzlara konforlu ve güvenli bir şekilde girip çıkmalarını sağlayan estetik, modern bir taşıma ekipmanıdır. Ürün deniz kenarlarındaki  iskelelerde de kullanılabilir.

devas video

Ziyaretcilerimiz Havuz Asansörü haricinde bu ürünleri de inceledi.