İndüksiyon Döngü Sistemi

  • indüksiyon döngü sistemi
  • indüksiyon döngü sistemi devas
  • devas indüksiyon döngü sistemi
  • döngü sistemi devas

Genel Bakış

İndüksiyon döngüsü, birincil amacımız her zaman insanların daha iyi dinlemelerine yardımcı olmaktır. Ses frekansı indüksiyonlu döngü sistemleri, işitme cihazı kullanıcıları tarafından zorlu akustik ortamlarda (örneğin camiler, tiyatrolar, hava alanları, resepsiyon ve danışma vb.) net bir şekilde duyulmasına yardımcı olmak için kullanılır. Bağımsız servis noktaları veya alıveriş merkezleri gibi küçük alanlarda bir indüksiyon halkasının manyetik alanını oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

PDA200 / 2 PDA500 / 2 PDA1000 / 2
Kapsama Alanı (Kare) 200m² 500m² 1000m²
Kapsam (Dikdörtgen) 240m² 600m² 1100m²
Tepe döngüsü sürücü akımı 1 ohm’da 8 Amper 1 ohm’da 12 Amper 1 ohm’da 14 Amper
Ağırlık 3.74kg 3.46kg 4.54kg

Duyularınızı kaybetme ihtimaliniz her zaman büyük bir zorluğu da beraberinde getirecektir. Bununla birlikte, herkes için mümkün olan en yüksek yaşam kalitesini sağlamak için teknoloji sürekli geliştirilmekte ve inanılmaz gelişmeler yapılmaktadır. Bu alanlardan en önemlisi, işitme cihazına doğrudan almadan önce arka plan gürültüsü için işitme engellilere ve filtre ses kaynaklarına yardımcı olmak için tasarlanmış endüksiyon döngüleri – yüksek kaliteli sistemlerdir. Bağımsız servis noktaları veya alıveriş merkezleri gibi küçük alanlarda bir indüksiyon halkasının manyetik alanını oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Genel özellikler: Girişler: 2x 3 pinli XLR, 1x mikrofon, 1x mikrofon / hat; 1x Outreach soketi. Göstergeler: Giriş seviyesi, döngü akım metre, güç açık. Kontroller: 3x giriş seviyesi kontrolleri, döngü tahrik, metal kompanzasyon, açma / kapama anahtarı. Frekans tepkisi: 20Hz – 14kHz +/- 3dB. Çalışma Koşulları: -5 ila +40 derece arası. Boyutlar (wxhxd): 380 x 80 x 220mm.