Paletli Tırmanıcı

  • portatif merdiven tirmanici
  • portatif merdiven tirmanici
  • paletli
  • mobil merdiven tırmanıcı
  • paletli tırmanıcı
  • mobil tırmanıcı
  • merdiven-tirmanma
  • mobil taşıma

Genel Bakış

Paletli Merdiven Tırmanıcı

Portatif paletli merdiven tırmanıcıları; Kamu kurum ve kamuya açık alanlarda MEB tarafından yayınlanan yönerge gereği, tekerlekli sandalye kullanıcılarının merdiven ve benzeri engelleri aşmak için tasarlanmış ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır.

Rampa ve platform uygulaması için yeterli alanın bulunmadığı özellikle mimari engellerin üstesinden gelmek için tasarlanmış, ekonomik, istediğiniz her merdiven türünde güvenle kullanabileceğiniz şık, portatif, kolayca aracınızın bagajında taşıyabileceğiniz merdiven tırmanma sistemleridir.
Mobil merdiven tırmanıcı tam şarj ile 80 kata kadar çıkabilir. Size en uygun Engelli taşıma aparatı fiyatı için sitemiz üzerinden online müşteri danışmanlarımızla  iletişim kurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için    WhatsApp 0533 655 45 13

Özellik Açıklama
Maksimum Taşıma Kapasitesi 130 Kg (Güçlendirilmiş versiyonu ile 150 kg)
Yükselme süresi 0,05 m/Sn
Max eğim 35 °
Maksimum basamak yüksekliği 18 cm
Garanti 24 ay

Farklı kısa şaseli tekerlekli sandalyelerin kullanımı da düşünüldüğünden manuel platform aparatları ile  tüm sandalyelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tırmanma açısının 35º geçmesi durumunda güvenlik sensörleri otomatik olarak paletleri durdurmaktadır. Manuel kurtarmalar ve arızalar düşünülerek otomatik tek düğme ile, basamaklardan kolayca çok düşük hızlarda indirebilirsiniz.

İtalyan teknolojisi ile üretilen TGR, hafif yapısı ile taşınması kolay, elektronik sürüş teknolojisi ile basamaklarda kolayca yönlendirilebilen, sesli ve görsel uyarı sistemleri ile donatılmış, şarj edilebilir jel aküleri ile tam yükte 80 kata kadar güvenle kullanabileceğiniz Ulusal Sağlık Sistemi tarafından tanınan en iyi fiyat garantili engelli mobil merdiven tırmanıcı ürünlerimizi Devas garantisi ile aynı gün stoktan teslim alabilirsiniz.

Ziyaretcilerimiz Mobil Merdiven Tırmanıcı haricinde bu ürünleri de inceledi.

MERDİVEN ASANSÖRÜ
KOLTUKLU MERDİVEN ASANSÖRÜ
EV ASANSÖRÜ