Dublex ev asansörü

  • ev asansörü
  • engelli asansörü
  • ev asansörü

Dublex daireler için Dublex ev asansörü

Dublex ev asansörü modüler yapısı ile şaftlı veya şaftsız dublex ve triplex villa tipi yapılar da kullanılmak için ürettiğimiz bir modeldir. Asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen hızları düşük (0,15m/sn) asansör kuyusu ve kuyu dibi (pit) gerektirmez. Tüp yada kare şaft ile üretilen dublex ev asansörü hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir. Sadece engelli bireyler değil aynı zamanda küçük çocuklu ailelerin çocuk arabaları ile kullanabileceği modern ve konforlu asansörlerdir.

Dış mekan Dublex ev asansörü

Dublex ev asansörü iç mekan veya dış mekan kullanımı için uygundur. Opsiyonel özellikleri, durak sayısı (kapı sayısı) ve seyir yüksekliğine bağlı olarak fiyatları değişmektedir. İç mekan dublex ev asansörü ve dış mekan dublex ev asansörleri maliyeti aynı olmayacaktır. Dış mekan dublex ev asansörleri dış cephe boyası, isteğe bağlı galvaniz kaplaması ve ısı yalıtımlı sandviç panel kaplamaları maliyeti artırmasına rağmen olmazsa olmaz seçeneklerden bazılarıdır.

Dublex Ev Asansörü Tahrik Sistemi Seçimi

Dublex ev asansörleri çeşitli tahrik modelleri ile üretilir ve bunlardan yüksek performansı ile sonsuz vida sistemleri gelmektedir. Sonsuz vidalı tahrik grubunda kullanılan VVVF sistemi, motorun tüm hareket kabiliyetini kontrol altında tutar ve yüksek konfor her zaman garanti edilir. Hidrolik sistemler ile de üretilen dublex ev asansörü soğuk ve sıcak hava değişimlerinin sistem üzerindeki olumsuz etkileri termostatlı özel ısıtıcılar ile giderilir. Dublex ev asansörleri sadece bir kez alınan sistemler olduğundan kullanım süreleri boyunca bakım ve yedek malzeme giderleri de hesaplanmalıdır.

Özellik Açıklama
Tahrik tipi Sonsuz vida / Hidrolik
Kapasite 400 kg
Max Durak Sayısı 8 Durak
Hız 0,15 m/sn
Kuyu Çukuru 120mm Rampa kullanıldığında kuyu çukuru gerekmez
Kapı ölçüsü 900*2000 mm (W x H)
Kapı tipi Manuel veya Otomatik
Platform iç ölçü 1100*1400 mm (W x D)
Platform dış ölçü 1600*1600 mm (W x D)
İç kumanda Totman
Dış Kumanda Kollektif
Acil kurtarma Ups / Battery
Kilit Sistemi IP67 Pizzato Bobinli Kilit (Su ve Toz Geçirmez)
Motor 2.2kW
Enerji 1-phase 230V 50 Hz/9-16 A
3-phase 400V 50 Hz/5-8 A
Sesli Anons Sistemi Türkçe, İngilizce ve Arapça dil seçeneği ile 25 farklı uyarı ve ikaz anonsu.