OCTALIFT Ev Asansörü

  • dublex ev asansörleri

Devas Octalift Asansör Sistemleri

Devas ev asansörü kabin içi emniyet sistemi oval fotosel ışın perdeleri ile daha güvenlidir. Yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip VVVf invertör sistemi ile birlikte üretilmektedir.
Zarif tasarımı, farklı ölçüleri, saydam kapıları ve şeffaf cam panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.
Devas ev tipi Octalift ev asansörleri TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Üretimini yaptığımız OctaLift villa asansörleri çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörler dir.
Dış mekan konseptinde en iyi dış mekan çözümünü sunmak için anti korozyona karşı korumalı, IP67 kilit sistemi ile donatılmış, -40 ° ile +65 ° C sıcaklık toleransına dayanıklı, benzersiz bir sürüş teknolojisi, kendinden destekli modüler konstrüksiyon, hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam kaplamalı  sistemler kullanılarak imal edilmiştir.

Özellik Açıklama
Tahrik Tipi Drumm Motor
Kapasite 400 kg / 500 kg
Seyir (Max) 28 Metre
Hız 0,15 m/s
Kuyu Çukuru (100 mm) Kuyu çukuru gerekmez.
Emniyet Işın Perdesi
Kapı tipi Manuel veya Otomatik
Kabin iç ölçü 550x550x2100 mm  İsteğe bağlı özel ölçü
Dış ölçü  800×800 mm  İsteğe bağlı özel ölçü
İç kumanda Totman
Dış kumanda Tek Çağrı / Kollektif
Acil kurtarma Ups
Motor Siemens 2.2 KW
Transmisyon İtalyan (Worm Gear)
Enerji 1-phase 110 – 230V 50-60 Hz
3-phase 230 – 400V 50-60 Hz

Patentli Devas OCTALIFT Ev & Engelli Asansörü  % 100 Yerli ve TÜRK MALIDIR

Ziyaretcilerimiz homelift haricinde bu ürünleri de inceledi.