Doru

Genel Bakış

Doru merdiven asansörü, dönüşlü merdivenler için özel olarak üretilmektedir. İç ve dış mekan uygulamaları için galvaniz kaplaması ile paslanmalar önlenmiştir. Platform katlandıktan sonra, merdivenler tamamen kullanılabilir. Android uygulamalı cep telefonları üzerinden tüm konfor ayarlarını değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir, bypas edebilirsiniz. Asansörünüzü daha rahat kullanabilmeniz için birçok dilde VSR sesli asistanınız sizleri yönlendirir.

Özellik Açıklama
Taşıma Kapasitesi 250 – 350 Kg
Hareket Hızı  0,07 / 0,15 m/s
Platform Ölçüleri 1040 x 865 mm
Max Çıkış Açısı 0° 45° arası meyiller
Ağırlıklar Platform 120 Kg., Ray 17 Kg./m
Motor 0,54 Kw
Hareket Mekanizması Sertleştirilmiş silindirik makaralar.
Ray Rengi Alüminyum (7044)
Seyehat Mesafesi Max. 50 m.
Elektrik Bağlantısı 1-phase 230V 50 Hz/ 2 A
Uygulama Alanları İç ve Dış mekan
  • 35.735.1250, 35.735.1254, 35.735.1270 ürünlerimiz yatay platformlarda tüm pozları karşılamaktadır.

Yüksek düzeydeki tasarımı ile aile ortamına fonksiyonellik ve zerafet katar. Yumuşak renkler, yuvarlak şekiller, katlanabilir güvenlik barları, VSR sesli asistanını ile Doru dönüşlü merdiven asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Doru yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir.  Tüm yüzeyler paslanmaya maruz kalmaması için alüminyumdan yapılmıştır.  Modern çizgileri ve güzel sunumu, projenizin mükemmelliğini tamamlar.

Doru CE ve ISO sertifikalarına sahiptir. Bu platform, anti ezilme, anti kırılma ve anti çarpma sensörleri ile donatılmıştır. Yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir..

Doru, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Farklı boyutlarda platform ölçüleri, VSR ses robotu  ve uyarı ışıkları, ara durak ilavesi, yumuşak kalkış ve duruş konforu ile max 0.15 m/s hız, elektrik kesintisinde akülü çalıştırma, ergonomik uzaktan kumanda, platform üzeri katlanır koltuk.

Platform ve rayları kısa sürede monte edilebilir. platform ray üzerine monte edilir ve elektrik verilir.

Uzun bir Arge süreci sonunda  tüm birimlerimiz ile işbirliği içerisinde geliştirilen Doru düz ve dönüşlü merdiven tipi platform asansörü, gelişmiş ergonomik tasarımı ile kullanımı rahat ve güvenli bir hale getirmektedir. Kolay kullanılabilen kumanda paneli ile kullanıcının, makinenin tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlar.

Doru tamamen otomatik güvenlik barları ve rampaları arasında hareket senkronize olup,  platformunun açılış ve kapanışı da hız kontrollüdür.