KURUMSAL

Engelli Asansörü

  Günümüz piyasalarında gelişen ve rekabette teknolojiyi kullanan şirketlere çözüm çeşitliliğini; doğru ürün, doğru marka ve fiyat avantajı ile hızlı bir biçimde sağlamak, geliştirilebilir, kesintisiz çalışan ve güvenlik içeren sistemler kurarak, en son teknolojileri iş süreçlerine etkin ve uygun bir şekilde uyarlamak, müşteri taleplerini firma bazlı projelendirmek misyonlarını üstlenmiştir. Bünyesinde barındırdığı çeşitli birimlerle, firmaların Yatay Merdiven asansörü ve Dikey Engelli Asansörü ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
 
  Devas Asansör olarak kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile çalışmakta; bu bilinci iş yapış modellerimize ve sosyal paydaşlarımıza yayarak sektöre değer katmayı hedefliyoruz.
  1996 yılında kurulan firmamız, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve engelli platformu sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
  Devas Asansör başarı hedeflerini, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı ile yakalamıştır. Bu anlayış, sadece maddi kazançlar değil, bütün insanların faydalandığı ve faydalanacağı kurumsal vizyonuyla iç içe gelişmektedir. Firma, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle dikey ve yatay engelli platformları yanısıra özel platform tasarımı ve imalatı alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal ve sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçirmektedir.
  Deneyimli ve Uzman kadrosu ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve performansı yüksek ürünler sunmaktadır. Devas Asansör, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içersinde değil, küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Devas Asansör özellikle asansör sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koyarak yılların birikim ve tecrübelerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.
Kamu ve özel sektör kuruluşları ile beraber yürüttüğümüz sektörel yapılanma ve düzenleme, süreç tasarımı, organizasyonel tasarım ile bilgi sistemlerinin tasarlanması ve geliştirilmesi bileşenlerini içeren çalışmalar ile ülkemizde kurumsal gelişim projelerine imza atan ilk firmayız.

Etiketler:   Engelli Platformu 
Haberler
26-29 Mart 2015 de Tüyap Fuar Merkezinde d...
CNREXPO YEŞİLKÖY YİNE İLKLERE İMZA AT...
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa ka...
Engellilere Özel Diş Poliklinikleri İçi...
ENGELLİ KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
REFERANSLAR
BAYİ BAŞVURU FORMU
REFERANSLARDAN BAZILARI
FOTO GALERI
www.devas.com.tr
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin