Dikey Engelli Platformu

Dikey Engelli Platformları;

  Iç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen dikey engelli platformları, Elektrostatik boyalı sac, lamine cam, veya krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Hidrolik olması sebebiyle sessiz ve uzun ömürlüdür.

   Geçmişte tekerlekli sandalye kullanıcıları için bariyerlerin sökülmesi kapsamlı yapısal önlemler veya maliyeti yüksek asansörlerin montajı ile bağlantılıydı.Bu tarz kapsamlı alternatifler günümüzde artık gerekli değildir.
Dikey Engelli Platformu nerdeyse her binaya kurulabilecek özel olarak geliştirilmiş bir kaldırma platformlu asansördür. Hydrolift engelli asansörleri temelde 5 cm derinlikte bir zemin girintisine veya bir kalkış rampası kurulumuna gerek duymaktadır. Son yıllarda engelli asansörler oldukça güvenilir ve günümüzün taleplerini karşılayacak alternatiflerden biri olduğunu kanıtlamıştır. Asansör, asansör kabini ve makine bölmesi bir arada olan bir kaldırma platformlu asansördür. Bu nedenle montajı kolaydır ve kapsamlı yapısal önlemler veya maliyeti yüksek yapısal değişiklikler gerekmemektedir. Asansör istekler doğrultusunda 500 kg’a kadar yükseltilebilir ve 315 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Hydrolift dikey engelli asansörleri, nerdeyse her binaya monte edilebilecek özel olarak geliştirilmiş bir kaldırma platformlu asansördür. Her bir tarafı kapalı bir bölmede teslim ve monte edilebilir. 924-011, 924-021, 924-031, 924-041, 924-051 Çevre ve Şehircilik bakanlığı'nın poz ve açıklamalarına uygundur

Etiketler:   dikey engelli platformu 
Haberler
26-29 Mart 2015 de Tüyap Fuar Merkezinde d...
CNREXPO YEŞİLKÖY YİNE İLKLERE İMZA AT...
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa ka...
Engellilere Özel Diş Poliklinikleri İçi...
ENGELLİ KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
REFERANSLAR
BAYİ BAŞVURU FORMU
REFERANSLARDAN BAZILARI
FOTO GALERI
www.devas.com.tr
Site içerisindeki Tüm Materyaller Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin